AKTUALNOSCI WFOSiGW W KIELCACH (RSS)

19-06-2019

Podsumowanie kampanii informacyjno - edukacyjnej „ŚWIĘTOKRZYSKIE CZEKA NA CIEBIE!”

Podsumowanie kampanii informacyjno - edukacyjnej „ŚWIĘTOKRZYSKIE CZEKA NA CIEBIE!”, w której czynny udział wzięli Doradcy Energetyczni z WFOŚiGW w Kielcach, promując podczas wydarzenia projekt Doradztwa Energetycznego.

Więcej...

12-06-2019

Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministra Środowiska i Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyjął Program priorytetowy pt.: „Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie”.

Więcej...

12-06-2019

W dniach 7 i 8 czerwca 2019 miały miejsce 3 Kieleckie Dni Energii.

W piątek 7 czerwca Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach zamienił się w istny ogród wiedzy i doświadczeń, poświęcony poprawie efektywności energetycznej oraz odnawialnym źródłom energii. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji  między innymi: hybrydowe kino zasilane energią wytworzoną przy użyciu mięśni podczas pedałowania na rowerach, wystawa poświęcona problemowi zmian klimatycznych, pokazująca w jaki sposób każdy z nas może zatroszczyć się o planetę, EKO Memory - gry planszowe, którym towarzyszyła edukacja ekologiczna oraz Eko Puzzle - wielkoformatowe puzzle na temat chronionych gatunków roślin i zwierząt.

Więcej...

06-06-2019

Kieleckich Dniach Energii

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach serdecznie zaprasza do wzięcia udzialu w 3 Kieleckich Dniach Energii.

Więcej...

23-05-2019

Dni otwarte Funduszy Europejskich

10 maja 2019 r.  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach uczestniczył w Dniach Otwartych  Funduszy Europejskich (DOFE).

Więcej...

17-05-2019

Biura terenowe WFOŚiGW w Kielcach.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach rozszerza swoją działalność o nowe biura terenowe.

Więcej...