AKTUALNOSCI WFOSiGW W KIELCACH (RSS)

19-04-2019

Nabór wniosków w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza od dnia 23.04.2019 nabór wniosków w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych”. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie jak również wysokość środków możliwych do pozyskania z WFOŚiGW w Kielcach oraz NFOŚiGW w Warszawie określone są na liście zaakceptowanej przez Ministra Środowiska stanowiącej załącznik do niniejszego pisma.

Więcej...

19-04-2019

Dodatkowy nabór wniosków dotyczących zadań, planowanych do realizacji w 2019 r.

W związku z pojawieniem się oszczędności związanych z realizacją przez państwowe jednostki budżetowe zadań dotyczących ochrony środowiska, Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza dodatkowy nabór wniosków dotyczących zadań, planowanych do realizacji w 2019 roku przez państwowe jednostki budżetowe wskazanych w załączonym  "Zapotrzebowaniu dla zadań planowanych do realizacji przez państwowe jednostki budżetowe w 2019 roku w ramach rezerwy celowej budżetu państwa".

Wnioski państwowych jednostek budżetowych, przyjmowane będą do 09.05.2019 roku.

Więcej...

17-04-2019

Szkolenia dla pracowników socjalnych Ośrodków Pomocy Spłecznej

W marcu i kwietniu 2019r.  Doradcy Energetyczni przeprowadzili kolejne szkolenia dla pracowników socjalnych Ośrodków Pomocy Społecznej z gmin leżących na terenach powiatów: starachowickiego, ostrowieckiego, staszowskiego oraz koneckiego.

Więcej...

12-04-2019

Nowe terminy warsztatów z Programu Priorytetowego CZYSTE POWIETRZE dla pracowników JST

Zarząd WFOŚiGW w Kielcach ogłasza nowe terminy warsztatów z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, dedykowanych dla pracowników JST, podczas których zostaną omówione szczegółowo warunki programu jak również wypełnianie wniosku o dofinansowanie- krok po kroku.

Więcej...

08-04-2019

Nabór na listę zadań do dofinansowania w 2020 roku dla PJB

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że przystępuje do prac nad tworzeniem listy zadań do dofinansowania w 2020 roku, planowanych do realizacji przez państwowe jednostki budżetowe (pjb). W celu jej przygotowania prosimy o złożenie zapotrzebowania na środki finansowe WFOŚiGW w Kielcach na rok 2020, zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik do niniejszego pisma.

Więcej...

05-04-2019

Wynik konkursu. "Świętokrzyskie czeka na Ciebie!" - kampania infomacyjno- edukacyjna - produkcja, emisja filmu przyrodniczo-edukacyjno-turystycznego.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że zakończone zostały prace Komisji konkursowej o dofinansowanie projektu edukacyjnego w ramach ogłoszonego w dniu 14.03.2019 r. konkursu pn. "Świętokrzyskie czeka na Ciebie!" - kampania infomacyjno- edukacyjna - produkcja, emisja filmu przyrodniczo-edukacyjno-turystycznego.

Więcej...