AKTUALNOSCI WFOSiGW W KIELCACH (RSS)

02-07-2020

Lista OSP zakwalifikowana w ramach "Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Częśc 2

strażLista OSP zakwalifikowana w ramach "Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Częśc 2 Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych"

- oryginał pisma
30-06-2020

Aktualizacja kwoty naboru z dziedziny INNE DZIAŁANIA EDUKACJA EKOLOGICZNA

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że zwiększył kwotę zakończonego w dniu 29.05.2020 roku naboru z dziedziny INNE DZIAŁANIA EDUKACJA EKOLOGICZNA.

Więcej...

26-06-2020

Ogłoszenie o naborze programu - "Moja Woda"

Szanowni Państwo

woda strumienZarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza od dnia 01.07.2020 nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020 roku wpisujących się w program „Moja Woda” na lata 2020-2024”.
Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Kielcach określone są w treści programu stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia oraz w regulaminie naboru wniosków.

Więcej...

22-06-2020

Nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020 roku wpisujących się w program „Przedsięwzięcia z zakresu ochrony powietrza wspierające działalność ochotniczych straży pożarnych”.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020 roku wpisujących się w program „Przedsięwzięcia z zakresu ochrony powietrza wspierające działalność ochotniczych straży pożarnych”.

Więcej...

17-06-2020

Kalkulator do wyliczenia grubości ocieplenia budynków „Czystego Powietrza”

czyste powietrze logo twoj wybor

Kalkulator do wyliczenia grubości ocieplenia budynków to kolejne ułatwienie dla osób starających się o dotacje na termomodernizację domu jednorodzinnego. Pomoc dla beneficjentów programu „Czyste Powietrze” na zlecenie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowali eksperci Krajowej Agencji Poszanowania Energii.

Więcej...

10-06-2020

„Czyste Powietrze”: e-wnioski bez wychodzenia z domu

czyste powietrze logo twoj wybor
Zgodnie z zapowiedziami 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”.
E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.